Masters

MASTERS SEIZOEN 2018-2019 - 01/06/2019


De Masters gaan door op zaterdag 01/06/2019

De Masters worden georganiseerd door het bestuur van de BDB Prov. Antwerpen.


Spelers dienen zich aan te melden ten laatste tot 11h30!

De wedstrijden starten omstreeks 12h00!


Locatie:


Zaal depot Deluxe

Nijverheidsstraat 27

2620 Hemiksem

(Er is ruime parking voorzien aan de zaal)


Selectievoorwaarden voor de spelers:


De selectie gebeurt op basis van het individueel klassement per reeks.

Reeksen: Ere, 1e prov., 2e prov., 1e gewest, 2e gewest, 3e gewest


Elke ploegafgevaardigde zal een mail ontvangen met de uitnodiging(en) voor zijn spelers

aangezien niet elke speler zijn nieuw adres doorgeeft bij verhuis en etc... .

De ploegafgevaardigde dient dus zijn spelers in te lichten !!!!

Tevens zal de ganse lijst gepubliceerd worden op deze site.


GESELECTEERDE SPELERS DIENEN ZICH VERPLICHT AF TE MELDEN INDIEN ZE NIET AANWEZIG ZULLEN ZIJN OP DE MASTERS.

AFMELDEN VIA MAILADRES STEPHANDAES@TELENET.BE


Ere : 1 - 16e plaats

1e provinciale: 1 - 16e plaats

2e provinciale: 1 - 16e plaats

1e gewest: 1 - 16e plaats

2e gewest: 1 - 16e plaats

3e gewest: 1 - 16e plaats


Bij gelijke stand in individuele rangschikking bepaalt het aantal gewonnen wedstrijden, indien dan nog gelijk

het aantal gewonnen legs, indien dan nog gelijk het legverschil.


Indien er spelers afmelden, zullen de lege plaatsen opgevuld worden met spelers die  gerangschikt staan op het individueel klassement

tussen de 17e en 24e plaats. Deze spelers zullen bij afmelden een uitnodiging tot deelname ontvangen


Elke reeks wordt ingedeeld in poules van 3, 4 of 5 spelers (naargelang het aantal aanwezigen.  In de poules van 3 & 4 gaan de

eerste 2 door naar de knock-out, en in de poule van 5 gaan de eerste 4 door naar de knock-out.

Spelers die niet door zijn naar de knock-out dienen de eerste wedstrijden in de kock-out te schrijven en ontvangen daarna hun prijzengeld.

Alle wedstrijden worden gespeeld op één dag namelijk 01/06/2019!


De poules worden ingedeeld op basis van de behaalde plaats in het het individueel klassement en volgens vastgelegde algoritmes.


De puntenverdeling in de poules is als volgt :


Winst = 1 punt

Verlies = 0 punten


Bij gelijke punten in de poule wordt er volgens onderstaande criteria verder onderverdeeld :


- Leg verschil (gewonnen legs - verloren legs)

- Onderling duel

- Minst verloren legs

- Meest gewonnen legs


Indien er op bovenstaande criteria nog steeds geen afscheiding mogelijk is zal er een testwedstrijd 1 leg 301 worden gespeeld om een winnaar aan te duiden.


De organisatie behoudt het recht om het speelschema & -format op de dag zelf aan te passen naargelang het aantal aanwezigen per reeks en het vlot verloop van het tornooi te kunnen garanderen.


Verdeling prijzengeld :


Elke speler die is geselecteerd en aanwezig is ontvangt prijzengeld, ongeacht het resultaat!!!

Niet aanwezig is ook geen recht op prijzengeld!!


Verdeling prijzengeld per reeks:


1e plaats : 100,00€

2e plaats :   50,00€

3e plaats:    30,00€

5e plaats:    20,00€ (indien deze plaats van toepassing is)

Niet geplaatste spelers knock-out fase : 10,00€




Bijkomend reglementen :


1. Indien een speler het tornooi verlaat terwijl dit nog in volle gang is worden alle wedstrijden die deze speler heeft gespeeld

    in de poule beschouwt als een forfait nederlaag, ook indien de speler in kwestie al wedstrijden heeft gespeeld in zijn poule.

    De speler zelf wordt uitgesloten voor de Masters van het eerstvolgende seizoen ongeacht zijn resultaat in het individueel klassement.


2. Spelers of aangesloten leden die elke vorm van fysiek geweld of handgemeen hanteren tijdens het ganse evenement zullen per direct

    uit het tornooi worden genomen en worden geschorst voor de Masters van het eerstvolgende seizoen.


Voor verdere vragen en/of informatie omtrent de Masters kan u terecht bij:


Stephan D'Aes

GSM : 0498/085.378

MAIL: stephandaes@telenet.be